Sıkça Sorulanlar Sayfa 2

E-fatura ücretli mi?

Fatura için ücret mi ödeyeceğim diyorsanız hayır ödemeyeceksiniz. Gib Portal Üzerinden ücretsiz kesebilirsiniz.Acak özel entegratör kullandığınızda e-fatura kontür ücreti ödeyerek sistemi kolaylaştırabilirsiniz.

E-Fatura ve E-Arşiv Fatura Arasındaki Fark Nedir ?

e-Fatura, e-Fatura mükellefi olan işletmeler arasında, e-Arşiv fatura ise e-Fatura sistemine dahil olmayan işletmeler ve kişilere elektronik ortamda fatura gönderilebilmesini sağlar.

E-ticaret Paketi ile banka pos altyapısı kullanılabilir mi ?

Türkiye’de sanal pos hizmeti veren 17 bankanın tamamının sanal pos entegrasyonları, sistemlerimiz tarafından desteklemekte olup talep edeceğiniz e-ticaret paketi bu ihtiyacı karşılamaktadır.Sadece Bankanıza başvurarak alabileceğiniz sanal pos bilgilerini sistemimize girerek, dakikalar içinde ödeme kabul almaya başlayabilirsiniz.

E-ticaret Paketi ile sanal pos altyapısı Kullanılabilir mi ?

Eticaretmia E-ticaret Sistemleri'nin herhangibir e-ticaret paketi Türkiye’de sanal pos hizmeti veren paytr ve iyzico ile entegrasyon sağlayabilmenize olanak sağlar.

E-ticaret Paketleri

Sizler de Ticaret yapıyor ve ürünlerinizi internet siteniz üzerinden satmak istiyor iseniz ya da internetten ürün satışı yapabileceğiniz bir site ile daha fazla kazan sağlayabileceğinizi düşünüyorsanız e ticaret sitesi paketleri 'ni inceleyebilir ve e-ticaret başlangıcınızı doğru yerden yapabilirsiniz.

E-ticaret Paketleri Arasındaki En Doğru Altyapı Nedir ?

Seçeceğiniz e-ticaret paketleri özelliklerine göre aslında işinize en hızlı çözüm sunan e-ticaret paketi sizin için en doğru yazılım altyapısı olarak adlandırılabilir.

E-ticaret Paketleri Aynı Gün İçerisinde Teslim Edilebilir mi ?

Seçeceğiniz e-ticaret paketleri özelliklerine bağlı olarak genelde ertesi gün teslimat yapılabilmektedir.

E-ticaret Paketleri Barındırma Ücretleri

E-ticaret Paketleri Barındırma ücretleri; seçeceğiniz pakete göre hosting, SSL, server yedekleme, server teknik bakımı ve güncellemesi bedelini kapsamaktadır.

E-ticaret paketleri fiyatları ne kadar ?

Eticaretmia E-ticaret Sistemleri'nde İşletmenizin ihtiyaçlarına göre farklı özellikler içeren e-ticaret paketlerimiz bulunmaktadır. E-ticaret Paketleri sayfamızdan aralarındaki farkları ve fiyatlarını kolayca görüntüleyebilirsiniz.