Sıkça Sorulanlar

Aylık Ödemeli E-ticaret Sitesi

Aylık Ödemeli E-ticaret Sitesi birçok e-ticaret paketi satan yazılım firmasının tercih etmediği bir yöntem olup sebebi ise e-ticaret paketleri için ayrılan disk alanı boyutu 'dur.Ancak sizler yinede projeniz doğrultusunda bir ödeme planı için teklif almalısınız.

Çiçeksepeti Üzerinden Stoksuz Ticaret Yaparak Ürün Satmak

Çiçeksepeti Üzerinden Stoksuz Ticaret Yaparak Ürün Satmak

Stoksuz Ticaret yaparak Çiçeksepeti üzerinden satış yapabilirsiniz ve Çiçeksepeti üzerinden yaptığınız bu e-ticaret sayesinde kendinize bir reel gelir yada ek gelir sahibi olabilirsiniz.

Öncelikle Dikkat etmeniz konu ise;

Çiçeksepeti Pazaryerine ürün atabilmek için excel entegrasyonu ya da Çiçeksepeti Pazaryeri Entegrasyonu kullanmanız gerekmektedir.

Sizlerde Çiçeksepeti üzerinden Dropshipping yaparak başaralı bir e-ticaret deneyimi sahibi olabilirsiniz.

Doğru E-Ticaret Alt Yapısı Nedir ?

E-Ticaret sektöründeki gelen bir başarısızlığı engellemek için karar verildikten sonra E-Ticaret sitesinin hızlıca kurulması gerekmektedir.Bunun içinde doğru bir e-ticaret paketi seçimi yapılmalıdır.

E-Fatura Avantajları Nelerdir?

Günümüzde bir çok firma için kullanımı zorunlu olan yada e-ticaret yapan ve işini kolaylaştırmak isteyen firmalar için e-fatura 'nın avantajlarını sıraladık

E-fatura Kesen Bir İşletme Kağıt Fatura Kesebilir mİ ?

Faturalarını e-fatura biçiminde kesmeye başlayan bir işletme,sonraki süreçte e-dönüşüm sürecini tamamladığı için söz konusu faturalarını kâğıt olarak kesemezler.

E-fatura kimler kullanabilir?

Yıllık ciro rakamı 5 milyon Lira ve üzerindeki tüm işletmeler e-Fatura kullanmak zorundadır.Ayrıca e-Fatura Sistemi avantajlarından yararlanmak isteyen işletmeler de kendi istekleriyle e-fatura geçisi yapabilirler. Kendi isteği ile e-fatura kullanımı yapan firmalar, diledikleri zaman sistemden ayrılabilmektedirler.

E-fatura kontör ne işe yarar?

E-Fatura uygulaması, faturaların internet bağlantısı yardımıyla elektronik ortamda düzenlenmesini ve paylaşılmasını ayrıca izlenmesini sağlayan bir sistemdir.

Gönderilen veya alınan her bir e-fatura bir e-kontör karışığındadır..

E-fatura Maliyeti Nedir ?

Özel entegratörlerden hizmet alan işletmeler, kestikleri e-fatura adedine göre, bir fiyat öderler.

E-fatura nasıl alınır?

E-fatura başvurusu öncelikle,efatura.gov.tr adresi üzerinden yapılmaktadır. Mükellef olan firma, kendisine gönderilen linkteki alanlara gerekli bilgileri doldurur. Bilgiler doldurulduktan sonrasında, özel e-fatura entegratörü tarafından bilgiler kontrol edilir ve bir sorun yoksa, özel entegratör mükellef firmaya e-fatura için aktivasyon linki gönderir.